תיקון מבנה אנטומי לק ג'ל

תיקון מבנה אנטומי

אז מה זה בעצם תיקון מבנה אנטומי? מתי נבחר לבצע אותו? מה רע במבנה שלי שהוא צריך תיקון? רובנו נולדים עם מבנה ציפורניים די שטוח, עם השנים אפילו שטוח יותר. 
אז את שואלת את עצמך מה רע בזה?! לא רע בכלל! 

תיקון מבנה אנטומי כשמו כן הוא… הוא קודם כל נועד בכדי לתקן מצבים של ציפורניים הצומחות לא באופן ה"רגיל" בגלל טראומה כלשהי, לצורך העניין אם כשהיית בת 10 נטרקה הדלת על האצבע בחוזקה, את הכאב כנראה כבר שכחת אבל הציפורן כאן כדי להזכיר לך. מאז הציפורן צומחת מעוותת ובצורה שונה משאר הציפורניים, לדוגמה עלולים להופיע מין "גלים" במשטח הציפורן או שינויים אנטומיים אחרים במבנה הציפורן. בין עשרות אם לא מאות המבנים השונים שקיימים יש מבנים שהצמיחה הגנטית שלהן שונה במקצת מהאחרות. לדוגמה יש את המבנה שצומח במין קשת פנימית, נדמה את המבנה הנ"ל לנעליו של צ'ארלי צ'פלין האהוב וכפי שהנעלים של צ'פלין עולות מעלה כך גם הציפורניים צומחות – תופעה שקורת לרוב למי מכן שכוססת אבל ממש לא רק… במצבים שציינתי וכן בעוד עשרות מצבים שונים גם אם אין כל בעיה/טראומה/מבנה משונה לטעמך, אבחר בשיטת הפיסול של ה"תיקון מבנה אנטומי"בכדי ליפות משמעותית את המראה של הציפורן. הטכניקה מבוצעת בעזרת חומר בסיס, צמיגי וסמיך במיוחד שמאפשר שליטה בחומר לפיסול מראה הציפורן, חשוב לציין שהנחת החומר ליצירת "כיפה" מחזקת בהכרח את הציפורן הטבעית, מאריכה את "חיי" הג'ל ומאפשרת לכן לעשות את פעולות היום יום מבלי "לפחד" שישברו לכן הציפורניים, הרי ידוע לכן עד היום שרק עם בנייה אפשר ל"להתפרע", אז לא!חיזוק הציפורן הטבעית בצורה הנכונה באזור האפקס החליפה את מקומה של הבנייה כ-הדרך הייחודית לשמור על ציפורניים יפות וחזקות.
ואם כבר ביופי עסקינן… תיקון מבנה אנטומי מאפשר ללקוחה להנות ממראה עדין וטבעי כזה שלא תמצאי בבנייה ואפילו חזק במיוחד.
אז לכל החולמות על ציפורניים ארוכות טבעיות זאת השיטה בשבילכן.


אמרתי הרבה בעיקר עבור המקצועיות שבנינו כי את כלקוחה פשוט אמורה לסמוך על הבונה שתדע לבצע את התיקון מבנה בצורה נכונה בסופו של דבר מדובר בג'ל שאתן מכירות מהמריחה הרגילה, הפלוס פה הוא לדעת כיצד להפיק מהג'ל "הפשוט" את כל הטוב הזה ולכן אציין שבכדי להתמקצע בביצוע טכניקת התיקון מבנה יש לעבור השתלמות או קורס אצל מאסטרית בתחום ולא מספיקה צפייה בסרטון הדרכה. 

שתפו אם אהבתם :)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp